Z popelky princeznou;-)

Chcete se prosadit ve firmách v těžkém konkurenčním boji s muži? Uspět při konkurzu na lukrativní zaměstnání? Upoutat vládce modelingových agentur? Nebo si prostě jen prosvětlit šedivé podzimní dny a udělat radost sami sobě a svým blízkým?
Renomované pražské studio GolemFoto z Vás vykouzlí jiného člověka. Příjemnou osobnost, která bude pro své okolí každodenním osvěžením.
Vizážistka Gabča Vám ošetří pleť a kompletně Vás nalíčí. Prozradí Vám svá  tajemství, díky nimž se kosmetika stává zároveň uměním i vědou a dělá z šedých myšek sebevědomé šelmy šelmičky.
Fotografka Bára vytvoří Váš portrét přesně podle
Vašich představ. Ale projevíte-li zájem, pomůže Vám svými bohatými zkušenostmi k tomu, aby výsledek byl ještě dokonalejší, než kdybyste na péči o svou krásu byla sama.
Vaše vlasy Bára upraví, aniž by je stříhala nebo jinak „ničila“. 
Až si vyberete svou nejlepší fotografii z Bářiny kolekce, náš malíř a grafik Lukáš ji pro Vás bezvadně  vyretušuje. Obdržíte ji ve formátu 20 na 15 centimetrů a ještě na CD. 
Věnujeme Vám i snímek, kde Vás  fotograf svým objektivem zachytí  ještě před vaší velkou proměnou. Troufáme si tvrdit, že za pár týdnů už ani neuvěříte, že jste na tom historickém obrázku Vy. Stejně jako (Barbara, Kačka a Blanka). Klikněte si na ně a podívejte se, co dokážou šikovné ruce ze studia GolemFoto. 

 

Především si ale ze studia GolemFoto odnesete know-how pro svou celoživotní krásu. Získáte dovednosti, se kterými už nikdy nebudete pro jiné lidi nezajímavá.


 

V ceně služby je: kosmetické poradenství a ošetření, kompletní líčení, úprava vlasů, dvě fotografie (před Vaší proměnou a po ní), grafické vyretušování fotografie, vyvolání jedné fotografie ve formátu 20 na 15 centimetrů a její kopie na CD. 

 


Fotogalerie: Proměny